A+ EKİBİ

Biz, A Plus Akademi’de, yeni bir dil öğrenmenin daha iyi bir yolu olduğuna inanan bir ekibiz.
Uzman kadromuz uluslararası tecrübeli müfredat geliştiricileri, sertifikalı öğretmenler, üst düzey yöneticiler, hukukçular, psikologlar, IT uzmanları ve iletişim uzmanlarından oluşmaktadır. Kişi ve kurumların daha verimli ve başarılı olmaları için etkili eğitimler sunmaktayız.

Genel İngilizce

İngilizceyi akıcı konuşmanın avantajı nedir?

İngilizce sadece başka bir dil değildir. İngilizce öğrenmek, sizin için yepyeni bir fırsat dünyası açabilir ve çok daha fazla kişi ve işletme ile iletişim kurmanızı sağlayabilir.

Geçmişte, ingilizce bilmek bir artıydı, üstün bilgelik ve sofistike işareti olmuştu. İnsanlara etkileyici görünmenizi sağlardı.

Şimdi, sosyal çevreniz ve yetiştirilmenizden bağımsız olarak, otomatik olarak dili bilmeniz bekleniliyor. Başka bir dilde eğitim almış olsanız veya İngilizce’nin zorlukla konuşulduğu bir yerden gelseniz bile. Bugün herkes tarafından İngilizce bilmeniz bekleniyor.

Kusursuz İngilizce konuşma yeteneği özgeçmişinize eklenecek ve iş görüşmeleri için giderken güven verecektir size. Çoğu işletme çalışanlarının yazılı ve sözlü İngilizce kullanımı konusunda iyi seviyede olmalarını ister. İngilizce’yi akıcı bir şekilde anlama ve konuşma yeteneği eğitim, iş ve yaşamda size yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz

 • Özel dersler (profesyönel veya genel)
 • Mesleğe, sanayiye veya özel ihtiyaca göre kişiye özel ders programı
 • Aksan azaltma
 • Konuşma akıcılığı ve diksiyon iyileştirme
 • Yurt dışında yaşam, çalışma ve eğitim danışmanlığı
 • İş görüşmesi hazırlığı
 • IELTS, TOEFL, TEFL, TESOL, TOLES ve diğer İngilizce sınavlarına hazırlık ve kayıt

İngilizce İş Geliştirme ve Danışmanlık

İş İngilizcesi Neden Önemlidir?

İngilizce, sadece uluslararası ticaretin değil, aynı zamanda dünya çapında her türlü iletişimin “ortak dili” anlamına gelen “lingua franca” dır. Bu, meslektaşlarınızla ortak deneyimleri ve referansları anlatmak ve anlamak için yararlıdır.

Bundan dolayı, kuşkusuz, İngiliz dilinin giderek artan popülaritesi, kariyerinizde başarılı olmanız için İngilizce bilmeniz gerektiğini gösteriyor.

Sadece harika bir fikre sahip olmak yeterli değildir. Bunu kitlenize başarıyla ifade etmeniz gerekiyor.

Hizmetlerimiz

 • Yerli firmalar için hedefledikleri yurt dışı pazarlar ile ilgili araştırma ve profesyönel iş geliştirme desteği. Yurt dışı fuarlarına katılım desteği, distribütör ve yatırımcı ilişkileri geliştirme, toplantı ve sözleşme süreçlerinin ingilizce yürütülmesi
 • Yabancı firmalar için markalarını Türkiye pazarına sunmadan önce bilmeleri gereken sektörel bilgilerin derlenip rapor edilmesi, rakip analizi ve iş geliştirme olanakları sağlama
 • Özel Marka Yönetimi, Marka Geliştirme ve Marka Bilinirliği Oluşturma
 • PR kampanya ve pazarlama desteği
 • Profesyönel işyeri ilişki kurma ve davranış danışmanlığı
 • Takım oluşturma, motivasyon ve performans yönetimi, verimlilik ve üretkenlik, sözleşme müzakereleri yönetimi (Türkçe veya İngilizce), büyük müşteri yönetimi (Türkçe veya İngilizce), İngilizce profesyonel yazışma ve toplantı organizasyonu, İngilizce sunum ve raporlama, Yurt içi veya Yurt dışı satış teknikleri, Yönetici ve liderlik becerilerini geliştirmek ve çok daha fazlası ile ilgili çeşitli şirket içi çalışmaları
 • E-ticaret proje yönetim desteği

İngilizce Yasal Eğitim ve Danışmanlık

Yasal Profesyoneller için ESL Dersleri *

Uluslararası ilişkilerin hızla büyümesi nedeniyle, hukuk uzmanlarının Hukuk İngilizcesini yüksek düzeyde anlayabilmeleri ve konuşabilmeleri son derece önemli hale gelmiştir. Konuşma dilinden farklı olarak, Hukuk İngilizcesi, günlük yaşamında kendi dili olarak İngilizce konuşanlar için bile, anlaşılması zor olan kendi özelliklerine sahiptir. Hukuk İngilizcesi, onu bir dilde “dil” yapan özel bir terminolojiye sahiptir. Bu nedenle, İngilizce konuşan müşterilerle iletişim kurmak veya hukuk alanında onlara danışmak için, uygulayıcı avukatlar İngilizce terminolojisini öğrenmelidir. Bu tür bilgi olmadan profesyonelce hareket etmek imkansızdır.

Hukuk ve Hukuk Müfredatımızın bir parçası olarak aşağıdaki içeriklerden oluşan programı sunuyoruz:

Temelleri öğrenin

ESL Hukuk Derslerimizi başarıyla tamamlayacak adaylar, tüm İngilizce hukuki terimlere hakim ve kelime hazinelerini geliştirmiş olacaktır.

Belirli bir hukuk alanına göre dersler *

Ayrıca, Hukuk Uzmanları için ESL Derslerimiz hedeflenen, özel hukuk alanlarında öğrenme fırsatı sağlar. Doğal olarak, içinde çalıştığınız hukuk alanlarını keşfetmek ve öğrenmek için size bir şans verir.

İngilizce Yasal Yazım *

Kariyerinde yükselmeyi hedefleyen hukuk uzmanlarının ingilizce hukuki yazım konusunda ustalaşmaya ihtiyaçları vardır. Diğer yazı türlerinden farklı olarak, hukuki yazım, geniş bir kelime darağacına ve ayrıntıya aşırı dikkat gerektirir. Özetlerdeki veya yasal belgelerdeki küçük hatalar bile ciddi sonuçlara yol açabilir. Ek olarak, kapsamlı bir örgün eğitime sahip olanlar ve doğal olarak güçlü yazarlar için bile yasal yazım çok zorludur. İngilizce hukuki yazım eğitimi, hukuk alanındaki uzmanlarına, kendi hukuk alanlarında üstünlük sağlamaları için bir avantaj sağlar. A+ Akademi olarak Hukuk İngilizcesi becerilerinizi derslerimiz aracılığıyla inceleme ve geliştirme şansı sunuyoruz.

Programı başarıyla tamamlayanlar, karmaşık yasal belgeleri, sözleşmeleri veya herhangi bir ek önemli notu anlayabilecek ve profesyonel hukuk danışmanlığı hizmeti verebilecek, aynı zamanda uluslararası şirketlerin, kuruluşların veya toplulukların üyeleri veya çalışanları olabilecektir.

Hizmetlerimiz

 • Şirket içi eğitim. Zamanınız bizim için değerlidir. Ofisinizin rahatında ve zaman kaybetmeden eğitiminizi alabilirsiniz. Kariyerinizin bir sonraki evrelerine hazırlanabilirsiniz.
 • İngilizce Genel veya İhtisas Hukuk dersleri (grup veya birey)
 • İngilizce Yasal Yazım*
 • Hukuk meslek mensupları ve hukuk öğrencileri için TOLES sınavına hazırlık ve kayıt
 • Hukuk eğitim kurumları ve kuruluşları için İngilizce Hukuk Müfredatının oluşturulması
 • Yurt dışında iş yapan Türk şirketlerine Hukuk Danışmanlığı
  Türk pazarına giren yabancı şirketlere ilişkin Hukuk Danışmanlığı

* adayların İngilizce seviyelerine göre